O nas

SANTINI – NAJWIĘKSZY W POLSCE DYSTRYBUTOR KSYLITOLU  I SLODYCZY BEZCUKROWYCH

Działamy na polskim rynku od 2008 roku.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm zajmującą się dystrybucją ksylitolu oraz produktów na bazie ksylitolu.

Współpracujemy z hurtowniami spożywczymi, sklepami ze zdrową żywnością, cukierniami, aptekami oraz klientami detalicznymi.

Od 2010 roku produkujemy czekolady, cukierki, lizaki i inne słodycze z ksylitolem, maltitolem i erytrytolem.

Nasza oferta bezcukrowych slodyczy stale się powiększa. Zmieniamy smaki, dodatki, kształty naszych produktów.

Jedyna stała- jakość.  Zawsze najwyższa.

Dystrybuowane przez nas produkty cechują się niską kalorycznością i niskim indeksem glikemicznym, są polecane przez lekarzy diabetologów, homeopatów, naturopatów, stomatologów.

Od początku naszej działalności wielką wagę przykładamy do pochodzenia produktów. W naszej ofercie znajduje się  wyłącznie fiński ksylitol. Każda importowana partia jest udokumentowana odpowiednimi certyfikatami i dokumentami przewozowymi. Dla naszych klientów stanowi to gwarancję, że produkt, jaki otrzymują, jest naturalny, oryginalny i bezpieczny.

WIZJA DZIAŁANIA
Ludzie coraz częściej muszą rezygnować z drobnych, słodkich przyjemności. Wszystko przez strach przed cukrzycą, nadwagą czy alergią. A nawet jeśli tego nie robią, żyją w poczuciu winy, że szkodzą sobie i swojemu zdrowiu.

Chcemy, aby dzięki naszym produktom mogli zmienić podejście do swojej diety. Zależy nam, żeby nie musieli skreślać z niej słodyczy, które tak lubią, a równocześnie mogli mieć pewność, że jedząc czekoladę czy cukierka, nie popełniają wykroczenia przeciwko swojemu zdrowiu.

Chcemy przekonywać ludzi, że można jeść  slodko i zdrowo.