Lily lizak na dolegliwości lokomocyjne pomarańcza - 8g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5907222029046
  • Producent: 7Pharma
  • Kod producenta: 5907222029046
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 1,67 zł 1,80 zł

Musujący lizak LiLY o smaku pomarańczowym na dolegliwości lokomocyjne z ekstraktem z kłącza imbiru oraz z witaminą C. Produkt bezglutenowy, nie zawiera cukru i laktozy. Spożywanie żywności zawierającej erytrytol i izomalt prowadzi do mniejszego wzrostu poziomu glukozy we krwi niż spożywanie żywności zawierającej cukier oraz wspomaga proces mineralizacji zębów. Zawiera imbir, który zapobiega uczuciu choroby podczas podróży środkami lokomocji.

LiLY Lizak na dolegliwości lokomocyjne o smaku pomarańczowym


Lily lizak na dolegliwości lokomocyjne o smaku pomarańczowy - 8 gEkstrakt z kłącza imbiru eliminuje poczucie dyskomfortu i nudności podczas każdej podróży. Witamina C wzmacnia odporność oraz zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. BEZ CUKRU, bezglutenowy i bez laktozy. Stworzony na bazie erytrytolu – słodzika o niemal zerowym indeksie glikemicznym. Nie powoduje próchnicy. Jeden LiLY lizak to tylko 11 kcal.

Skład

Wielkość opakowania: 8 g

Składniki 1 lizak (8 g) RWS 3 lizaki (3 x 8 g) RWS
Ekstrakt z imbiru
(Zingiber officinale)
150 mg <> 450 mg <>
Witamina C
(kwas L-askorbinowy)
20 mg 25% 60 mg 75%

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Izomalt, erytrytol, soda oczyszczona, kwas cytrynowy, ekstrakt z kłącza imbiru, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, guma arabska, kwas L-askorbinowy (witamina C), naturalny aromat pomarańczy, naturalny barwnik ekstrakt papryki, sukraloza.

Zalecana porcja:

Dzieci powyżej 3. roku życia: 1-3 lizaków dziennie.

Przeciwwskazania:

W okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować przyjmowanie produktu z lekarzem. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Działanie niepożądane

Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Przechowywanie:

Produkt przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim nasłonecznieniem. Preparat powinien być przechowywany w sposób niedostępnym dla małych dzieci.

Ważne:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent:

7Pharma Sp. z o.o.
Al.K.E.N. 93,
02-777 Warszawa, Polska